close
تبلیغات در اینترنت
src="http://filmdoni.ir/kod/star.js"> این بود منافع ملی آقای هنیه؟

این بود منافع ملی آقای هنیه؟

  • تاريخ : یکشنبه 14 اسفند 1390
  • موضوع : <-PostCategory->
  • بازديد : 80

آری اقای هنیه افکار عمومی حافظه ضعیفی دارند و شما با علم به این مطلب تا اوضاع سوریه را نابسمان دیدید در چرخش ۱۸۰ درجه ائی سخنانی را بر زبان میرانید که با صحبت های گذشته شما کاملا در تضاد است , ولی این را بدانید معترضان سوری اگر بر دولت اسد غلبه کنند برای شما نوشابه باز نمیکنند و اجازه نمیدهند از خاک کشورشان به عنوان پایگاه مقاومت علیه اسرائیل استفاده کنید. این که گفتم سخنی گزافه نیست عین واقعیت است, معترضان سوری در برابر اسرائیل آن طور که شما میپندارید فکر نمیکنند.

شما را چه شده است که اینچنین کم حافظه شده ائید آن روز که هیچ کشور و دولتی راضی به رسمیت شناختن شما نبود همین دولت که حال شما جبرش میخوانید از شما حمایت کرد و در دیدار هائی که شما از سوریه داشتید تشریفاتی در حد استقبال از یک رئیس جمهور برای شما برگزار میکردند حال در این اوضاع حساس متحد دیرین خود را رها کرده ائید و در کمال تعجب از نزدیکی با آن ابراز براعت میکنید.

جناب هنیه کشتار مردم بیگناه در همه جای دنیا محکوم است چه مسلمان باشد و چه مسیحی, یهودی باشد یا حتی یک انسان بی دین . اما صحبت های شما در ارتباط با سوریه ببیشتر شبیه مثل ما ایرانی هاست که میگوید دم خروست را باور کنیم یا قسم حضرت عباست را , در حالی که همگان مطلعند سخنان شما به هیچ وجه به خاطر حمایت از مردم سوریه نیست بلکه به خاطر یک تسویه حساب شخصی است که یقیننا چیزی جز تضعیف مقاومت برای شما ندارد چرا که سوریه را به عنوان یکی از پایگاه های حمایت از مقاومت از دست خواهید داد.


نظرات وبلاگ

نام شما :

آدرس وب سايت :

پست الکترونيک :

ايميل * (براي عموم نمايش داده نخواهد شد) پيام شما :

شکلک ها :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S


نظر خصوصي کد امنيتي :