close
تبلیغات در اینترنت
src="http://filmdoni.ir/kod/star.js"> متن کامل بیانیه طرفدارا حاج ولی در برابر تهمت ها و افتراها

متن کامل بیانیه طرفدارا حاج ولی در برابر تهمت ها و افتراها

  • تاريخ : چهارشنبه 10 اسفند 1390
  • موضوع : <-PostCategory->
  • بازديد : 102

 بسم الله الرحمن الرحیم

و شما مردم مبرا هستید، زیرا شما آن سخنان دروغ و منافقان را از زبان یکدیگر تلقی کرده، حرفی به زبان می گویید که به آن علم ندارید واین کار را سهل و کوچک می شمارید در صورتی که نزد خدا گناهی بزرگ است(سوره نور/ آیه 15).

جوانان ، ریش سفیدان و عزیزان شهرستان گرمی، در باب مسائل پیش آمده از سوی برخی کاندیدهای رقیب مواردی را به صورت اجمالی برای شما عزیزان بیان می کنیم!!

جریاناتی که این روزها اتفاق افتاده نشان دهنده این است که رقیب انتخاباتی ما که به عرصه ارائه عملکرد و برنامه وارد شده است، و باید از عملکرد گذشته و برنامه های آینده خود صحبت کند و مردم را به حضور باشکوه در انتخابات ترغیب کند، نه تنها این کارها را نمی کند بلکه به ایجاد فضای تفرقه و بازی با احساسات و باورهای مردم و شعور جوانان روی آورده است و این نشان دهنده چیزی نیست بجز اینکه رقیب ما در نهایت ضعف و استیصال قرار گرفته است، طوریکه این موضوع بعد از افتتاح ستاد انتخاباتی در گرمی، انگوت و موران به وضوح برای همگان روشن شد.

در طول تاریخ انتخابات نمایندگی گرمی افتتاح این چنین ستادی آن هم برای نماینده فعلی بی سابفه بوده است! چنانچه از قدیم گفته اند وقتی کسی جن زده می شود دیوانه وار دستش را به هر جایی که می رسد می اندازد، بعضی از رقبای ما در چنین حالتی قرار گرفته اند.

نمی دانند چه بگویند جز توهین، افترا و تهمت. از مسئولین محترم نیروی انتظامی از فرماندار محترم و هیأت محترم نظارت خواهش می کنیم امنیت در شهرستان را در نطر بگیرند، ما به عنوان طرفداران نماینده این شهرستان عرض می کنیم، ما اهل توهین، افترا و فحش و ناسزا نیستیم و به هیچ وجه نمی خواهیم وارد این عرصه بشویم چون حفظ نظام، حفظ امنیت شهرمان برای ما از هر چیزی مهمتر است. اما اگر مسئولین نتوانند امنیت شهر و جوانان ما را حفظ کنند، خودمان در کنار نماینده محبوبمان امنیت را برقرار خواهیم کرد.

ما تا این لحظه سعی کرده ایم خدای نکرده به نظام لطمه ای وارد نشود و تا آخر هم به عنوان سربازان این نظام سر حرف مان ایستاده ایم و خواهیم ایستاد، اما از این اعتماد و حسن نیت ما اگر سوء استفاده کنند و خدای نکرده این اهانت ها تکرار شوند و بعضی افراد که اغتشاش ایجاد کردند و ماشین های ما را مورد هجوم قرار دادند، مطمعن باشند که علی رغم خواسته و جلوگیری ما، شهرستان را به سمت تنش می برند. ما نمی خواهیم بواسطه اشتباه عده ای نابخرد هویت معنوی و دینداری شهر گرمی خدشه دار شود، خویشتن داری اولین شعار ما است.

مطمعن باشید ضعف رقیب است که به این کارها دست می زند، اما همچنان که اعلام کردیم، اگر متوجه شویم که مسئولین نمی توانند کاری بکنند خودمان وارد عمل می شویم و هر کسی که وارد خطوط قرمز ما که عبارت است از ریش سفیدان ما، جوانان ما بشوند و به آنها توهین کنند و خدای نکرده ضرب و شتمی بکنند، مطمعن باشند که گوششان را به وسیله این جوانان و خود ملت کشیده و در دستشان قرار خواهیم داد.

ما هواداران آقای اسماعیلی که به خدا نه برای پول ، نه برای فرماندار شدن، نه رئیس اداره شدن از وی حمایت می کنیم، اعلام می کنیم؛ یادشان باشد که تا حالا برای 12 نفر قول فرمانداری داده اند(هر کسی قهر کرده با وعده فرماندار شدن آورده اند) والله خجالت هم خوب چیزی است، لباسی که بر تن داری برای ما محترم است، وگرنه ما هم می توانیم خیلی حرف ها بزنیم. این جوانان نه به خاطر پول، نه پست و نه مقام اینجا جمع شده اند. دریغ از یک نفر که وعده بخشداری یا فرمانداری گرفته باشیم.

کاندید محترم، عزیز ما، رقیب ما زمانی که ما عملکرد خود را بیان می کنیم و برنامه ارائه می دهیم، چرا از آن نگران و ناراحت هستید!!؟ چرا از برنامه ما می ترسید؟ چرا نمی گذارید برنامه های ما، که بعد از 30 سال انقلاب، به گرمی می خواهد نفس تازه ای ببخشد و زمینه اشتغال جوانان را فراهم آورد، ادامه یابد و از ارائه آن این چنین آشفته شده اید؟ از چه چیزی نگران هستید؟ آیا به خاطر این پست، میز و صندلی می خواهید تمام ارزش های انسانی و اخلاقی را زیر سؤال ببرید؟ آیا این حرف در شأن یک نفر که می خواهد نماینده 100 هزار نفر بشود، درست است که می گوید؛ «رقابت انتخاباتی امروز گرمی، جنگ کفر در مقابل دین است»؟

کدام کفر و کافر؟!؟!؟ مگر شورای نگهبان صلاحیت شخصیتی و اعتقادی و التزام عملی به ولایت فقیهِ کدام کافر را تأیید و  به ملت معرفی کرده است؟ به هر نحوی و هر قیمتی اگر بخواهی به این میز برسی، و الله ارزشی ندارد.

مردم در دو دوره قبل نشان دادند که به جمع کردن ماشین های خالی رأی نمی دهند و فرق بین کسی که به خود مشغول بوده و کسی که به فکر شهرستان گرمی بوده را به خوبی می شناسند، ما جوانان و مردم گرمی این را به خوبی متوجه شده­ایم.

به والله ما نمی خواهیم بعضی مسائل را باز کنیم. به خاطر سیاسی کاری ، به خاطر بی مهری ها (نزدیک به 700 میلیون تومان پول در حساب شورای شهر و شهردار ما وجود دارد) اجازه ندادند به ولله دو ماشین آسفالت به خیابان های گرمی ریخته شود، چونکه می ترسیدند به حساب حاج ولی اسماعیلی تمام بشود!!!! از این بزرگتر ظلم و بی مهری!؟ آیا خیانتی بزرگتر از این وجود دارد؟

این پول سرمایه این شهر است نه شخص ولی اسماعیلی، حالا می آیند این خیانت خود را برجسته کرده و به نام حاج ولی اسماعیلی بر سر مردم می کوبند. اجازه ندادند این کار اتفاق بیافتد، همان باندی که چند سال قبل مهربان ترین، با سوادترین و متعهدترین جوانان ما را از صحنه سیاسی گرمی پاک سازی کردند و الان هم می خواهند دوباره سرکار بیایند.

این کارخانه ها، سیلو، دانشگاه و کارشناسی ارشدها و سد ها مال این ملت و شهرستان است نه شخص ولی اسماعیلی! هیچ بهانه ای نمی توانید بیابید جز توهین و افترا و بد گفتن؟

ما خواهش می کنیم بیایند وبرنامه بدهند، بیایند مناظره عملکرد و برنامه بگذارند تا ما از عملکرد خود که هم به صورت کتبی و هم به صورت فایل تصویری(سی دی) ارئه شده دفاع کنیم.

عرضه سیاسی به لباس و نطق نیست، بلکه به عملکرد و برنامه است. در عرض سه سال و نیم، بیش از نصف کابینه دولت(15وزیر) به گرمی آمده است، 4 سال نماینده شده اید تنها دو  معاون وزیر به گرمی آمده بود. عرضه سیاسی و احیای گرمی در این کارها تعریف می شود نه اینکه اعمال بده و بستان راه انداختن و ملت را به جان هم انداختن و شهرستان و روستا ها را بر هم زدن!

می خواهید چکار کنید؟! اگر برای خدمت به مردم آمده اید، راه خدمت این نیست و اگر برای خیانت به مردم آمده اید، این مردم اجازه ی چنین کاری را نخواهند داد.

تا زمانی که ما جوانان، ریش سفیدان و هیأت امنای مساجد وجود داریم، اجازه نخواهیم داد عظمت و هویت گرمی خدشه دار بشود. با توجه به فضای انتخاباتی موجود و مراسم با شکوه افتتاح ستادهای موران، انگوت و گرمی و سیل جوانانی که بدون دعوت به ستادها می آیند، مطمعناً اجازه بازی کردن با هویت گرمی به آنها داده نخواهد شد.

در پایان اعلام می کنیم هر کس با صداقت ، برای رضای خدا و برای خلق خدا قدم بر دارد، مطمعاً پیروزی با او خواهد بود. و این وعده الهی است که هر کس با صداقت برای خدا و ملت خدا کار کند، خداوند خودش مهر و محبت او را در قلب ها جاری خواهد کرد.


نظرات وبلاگ

نام شما :

آدرس وب سايت :

پست الکترونيک :

ايميل * (براي عموم نمايش داده نخواهد شد) پيام شما :

شکلک ها :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S


نظر خصوصي کد امنيتي :