close
تبلیغات در اینترنت
src="http://filmdoni.ir/kod/star.js"> حضور حاج امیر قرداشخانی کاندیدای دور قبل مجلس در جلسه حاجی ولی اسماعیلی

حضور حاج امیر قرداشخانی کاندیدای دور قبل مجلس در جلسه حاجی ولی اسماعیلی

  • تاريخ : جمعه 28 بهمن 1390
  • موضوع : خبری ,گرمی ,
  • بازديد : 128

با حضور حاج امیر (حسین) قرداشخانی کاندیدای دوره قبل مجلس در کنار آقای اسماعیلی و حمایت قاطع از وی، بار دیگر معادلات انتخاباتی گرمی به سود حاجی ولی اسماعیلی تغییر یافت.

جلسه ای که دیروز در هلال احمر شکل یافت آقای قراشخانی در ابتدای جلسه به منظور حمایت از آقای اسماعیلی مطالبی را ایراد نمودند که تیتر وار بدان ها اشاره می گردد.

۱- انشاءاله با دست هم دادن در ۱۲ اسفند بار دیگر به آقای اسماعیلی در حمایت از ادامه برنامه هایش با تمام وجود رأی بدهیم.

۲- اگر بعد از انقلاب اسلامی در هر دوره نمایندگی تنها یک کارخانه به گرمی می آمد اکنون این جوری فقر بر جامع ما حاکم نمی شد و این همه جوان بیکار و مهاجر نمی داشتیم.

۳- باتوجه به ارزیابی هایی که هم در موران، انگوت، بخش مرکزی و شهر گرمی انجام داده ام به نظر می رسد آقای اسماعیلی با اکثریت قاطع این دوره هم راهی مجلس خواهد شد. 

۴-  باتوجه به اینکه آقای اسماعیلی هم در سطح کشور و هم در سطح استان از نفوذ سیاسی بالایی برخوردار است، لذا کسانی که هم به این عزیز لطف دارند و هم به من ارادت ولطف دارند با تمام وجود برای انتخابات چنین فعالیتی خواهیم کرد که گویا من خودم در عرصه انتخابات هستم و برای خودم تبلیغات می کنم.

۵- از امروز که پیش آقای اسماعیلی آمدم و در امر انتخابات به او لبیک گفتم، هم در منطقه و هم در هرجایی که باشم چنان عمل خواهم کرد، مثل اینکه خودم وارد انتخابات شدم.

۶- با توجه به محدود بودن شهر گرمی، و چهره به چهره بودن افراد با یکدیگر بعضی از دوستان ما و  طرفداران ایشان نمی توانند نظر خود را آشکارا بیان کنند، لذا از دوستان خود و طرفداران ایشان  خواهش می کنم به صورت علنی و پرشور در صحنه باشند و اجازه یأس و ناامیدی را از مردم دور بدارند تا در ۱۲اسفند با رأی بالایی آقای اسماعیلی را باهم راهی مجلس کنیم.


نظرات وبلاگ

نام شما :

آدرس وب سايت :

پست الکترونيک :

ايميل * (براي عموم نمايش داده نخواهد شد) پيام شما :

شکلک ها :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S


نظر خصوصي کد امنيتي :