close
تبلیغات در اینترنت
src="http://filmdoni.ir/kod/star.js"> لیست انتخاباتی جبهه متحد اصولگرایان در استان اردبیل قطعی شد.

لیست انتخاباتی جبهه متحد اصولگرایان در استان اردبیل قطعی شد.

  • تاريخ : پنجشنبه 27 بهمن 1390
  • موضوع : گرمی ,
  • بازديد : 374

اردبیل - خبرگزاری مهر: سخنگوی جبهه متحد اصولگرایان استان اردبیل گفت: لیست نامزدهای انتخاباتی جبهه متحد اصولگرایان در پنج حوزه انتخابیه این استان قطعی شده و در آینده نزدیک اعلام می شود.

رئیس جبهه متحد اصولگرایان استان اردبیل از انتشار لیست نهایی نامزدهای انتخاباتی این جبهه در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این استان خبر داد.

حجت الاسلام مهدی نوروزی در گفتگو با خبرنگار مهر اضافه کرد: شورای تصمیم گیری جبهه متحد اصولگرایان استان اردبیل با بررسی سوابق و عملکرد تمام نامزدها، لیست نهایی خود را مشخص کرد.

وی با بیان اینکه جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری در این استان لیست مشترک دارند، اضافه کرد: لیست نامزدهای انتخاباتی جبهه متحد اصولگرایان از مجموع پنج حوزه انتخابیه این استان در چهار حوزه قطعی شده و پنجمین حوزه تا دو روز آینده اعلام می شود.

رئیس جبهه متحد اصولگرایان استان یادآور شد: براین اساس هم اکنون از حوزه انتخابیه شهرستانهای اردبیل، نیر، نمین و سرعین منصور حقیقت پور، جواد صبور و مصطفی افضلی فرد به عنوان نامزدهای نهایی این دو جبهه در انتخابات حاضر خواهند شد

وی تصریح کرد: از حوزه انتخابیه شهرستان گرمی میرقسمت موسوی، از حوزه انتخابیه شهرستانهای خلخال و کوثر احمد شجاعی و از حوزه انتخابیه شهرستان مشگین شهر ولی ملکی در لیست جبهه متحد اصولگرایی و جبهه پایداری حضور خواهند یافت.

نوروزی عنوان کرد: شورای هماهنگی و تصمیم گیری این جبهه در حوزه انتخابیه شهرستانهای پارس آباد و بیله سوار هنوز به نتیجه قطعی نرسیده و نامزد این جبهه در این شهرستانها تا دو روز آینده اعلام خواهد شد.

به گفته وی در انتخاب این افراد برای لیست جبهه متحد اصولگرایان عملکرد آنها به دقت مورد تحقیق و بررسی قرار گرفته و از میان افرادی که نسبت به نامزدهای دیگر اصلح تر بوده اند، لیست جبهه متحد اصولگرایان بسته شده است.

وی با بیان اینکه نامزدهای این جبهه بعد از سه مرحله گزینش انتخاب شده اند، متذکر شد: برای انتخاب نامزدهای انتخاباتی جبهه شاخصهایی با هزار و 100 امتیاز تعریف شده و هر نامزدی که بیشترین امتیاز را کسب کرد به لیست نهایی راه یافت.


نظرات وبلاگ

نام شما :

آدرس وب سايت :

پست الکترونيک :

ايميل * (براي عموم نمايش داده نخواهد شد) پيام شما :

شکلک ها :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S


نظر خصوصي کد امنيتي :