close
تبلیغات در اینترنت
باشی اوجا مغان - 3
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

باشی اوجا مغان

خبری، سیاسی، فرهنگی و ورزشی

تجاوز ۳۰ جوان سیاهپوست به خبرنگار ایرانی

مرجان رستمی دو هفته پیش در راه بازگشت به خانه همراه خبرنگار دیگر دیوید فورستر مورد حمله و ضرب و شتم و تجاوز ۳۰ جوان سیاهپوست قرار گرفت…..


تجاوز ۳۰ جوان سیاهپوست به خبرنگار ایرانی+عکس

ادامه مطلب
بازدید : 89 تاریخ : سه شنبه 19 ارديبهشت 1391 زمان : 23:10 نویسنده : معین نظرات ()

دستگیری ۴۵ دختر و پسر در تور مختلط

۴۵ دختر و پسر که در قالب تور مختلط کوهنوردی قصد سفر به ارتفاعات اطراف مشهد را داشتند، توسط مأموران پلیس امنیت اخلاقی خراسان رضوی دستگیر شدند.

ادامه مطلب
بازدید : 83 تاریخ : سه شنبه 19 ارديبهشت 1391 زمان : 23:7 نویسنده : معین نظرات ()

بابك كيست و انگيزه اي قيام سرخ جامگان چيست؟

نام بابك, قيام بابك و نيز قلعه­ي بابك در چند سال اخير در مطبوعات آذربايجان, همچنين در مجامع دانشجويي و اجتماعات تركان ممالك ايران بيشتر مطرح شده, مجموعه­هاي شعر, منظومه­ها, رومانها, و كتابهاي تاريخي هم در اين زمينه منتشر مي­شوند. در نتيجه نظر اغلب اقشار جامعه به ­نام و قيام و قلعه­ي بابك معطوف گشته و سؤالهايي نيز درباره­ي قيام سرخ­جامگان, ( آل­گئييملي­لر) انگيزه و نتيجه­ي اين قيام در ذهنشان مطرح مي­گردد.
در چنين مرحله­اي قلم بدستاني هم ظهور كرده و با اظهار نظرهاي مختلف سعي مي­كنند, سؤالهاي مطروحه را پاسخ بدهند. آنان در نوشته­ها و اظهار نظرهايشان بعضاٌّ به منابعي هم استناد مي­كنند كه با توجه به لحن نويسندگان آن منابع, مغرضانه و جهت­دار بودن اظهاراتشان جاي ترديد باقي نمي­گذارد. به عبارت ديگر با توجه به اين منابع و بعضي از نظريه پردازي­ها, خواننده به خوبي مي­فهمد كه نويسنده بيشتر اغراض و خواسته­هاي دل­خود, يا نزديكان و فرمانفرمايان خود را در نظر گرفته است و به همين دليل هم اين آثار نه تنها هيچ قرابتي باهم ندارند, بلكه ناقض يكديگر هم مي­باشند.

به عبارتي روشنتر, عدّه­اي بابك را ضدّ عرب, عدّ­ه­اي ضدّ اسلام, عدّ­ه­اي پيرو آئين مزدكي, بعضي زردشتي, بعضي مسلمان و حتي مسلمان شيعه مذهب, معرفي كرده است. بعضي هم بابك را چهره­اي ضدّ اشغالگري و آزادي­خواهِ وطن پرور و نوعدوست نشان داده و هر كدام نيز براي اثبات اظهارات خود همانطور كه قبلاٌّ اشاره شد, اسنادي را ارائه داده­اند.

درپي مطرح شدن مسأله­ي بابك, عده­اي از قلم بدستان كه انگيزه­هاي مختلف دارند, سعي به سرپوش گذاشتن به آن, انحراف افكار جامعه و يا كمرنگ كردن موضوع مذكور پرداخته و با ارائه­ي نظرات نه چندان علمي و عقلي به خواسته­ي خود پاي مي­فشارند.

به نظر مي­آيد, در اين عصر ارتباطات حقيقت را بر مصلحت ترجيح دهيم و با پرداختن به سفسطه و يا سرپوش نهادن به واقعيتها, تنفّر نسل حاضر و آيندگان را به خود نخريم و خود را در زمرهً جهّال قرار ندهيم؛ بلكه سعي كنيم, بدور از عقايد و سلايق شخصي, وقايع تاريخي را آنچنان كه هست ارائه­ دهيم و يا از وارونه نشان دادن آنها خودداري كنيم. چنان فكر نكنيم كه ما مي­توانيم افكار عمومي را به خود معطوف داريم؛ زيرا ما داناتريم, بقية مردم نادانند!!! مطمئن باشيم كه هر كس ديگران را جاهل انگارد, در حقيقت جهت خود را آشكار مي­سازد.

بازدید : 133 تاریخ : سه شنبه 12 ارديبهشت 1391 زمان : 17:21 نویسنده : معین نظرات ()

ستارخان

ستتار خانێن

دوْغۇم تاريخي: 20 اوْكتيابر 1866-جێ ايل

دوْغۇم يئري: بيشك، قاراداغ خانلێغێ، ايران

وفاتێ: 17 نوْيابر 1914-جۆ ايل (48 ياشێندا)

وفات يئري: شاه عبدۆالعظيم، ري، تهران، ايران

آتاسێ: حاج حسن قاراداغێ

اۇشاغێ: معصومه؛ سۆلطان؛ يداللاه

ميلليتي: تۆرك

حياتێ

ستتار خان 1866-جي ايلده ايرانێن قاراداغ ويلايتينين بيشك كندينده تاجير عائله‌‌سينده آنادان اوْلمۇشدۇر.[1] 1905-1911-جي ايللرده باش وئرميش مشرۇطه حركاتێ ستتار خانێ بؤيۆك سركرده سويهسينه قالدێردێ. 1907-جي ايلده تبريزين اميرخيز ماهالێنێن آزادلێق فدائيلرينه رهبرليك ائدن ستتار خان نۆماييش ائتديرديگي قئيري-آدي قهرمانلێغێ و شجاعتي ايله آزادلێق فدائيلرينين سئويملي سركردهسينه چئوريلير.

بازدید : 81 تاریخ : سه شنبه 12 ارديبهشت 1391 زمان : 17:20 نویسنده : معین نظرات ()

سه روستای مرزی گرمی مغان از نوار مرزی عقب نشینی می كند

فرماندار گرمی مغان از عقب نشینی سه روستای مرزی از نوار مرزی این شهرستان در آینده نزدیك خبرداد. به گزارش خبرنگار ایرنا عزیز صحرایی روز جمعه افزود: با هدف تامین امنیت و اجرای طرح سیم خاردار در نوار مرزی گرمی سه روستا از نقطه صفر مرزی به مناطق داخلی شهرستان انتقال خواهد یافت.

روستای افجه

وی گفت: اهالی روستاهای سیا و افچه آمادگی خود را برای انتقال روستاهای خود اعلام كرده اند اما رایزنی با اهالی روستای سوم ادامه دارد.

وی با اعلام این كه بر اساس بررسی های انجام شده املاك مسكونی روستاهای مد نظر از 140 تا 370 میلیون ریال ارزش گذاری شده افزود: متاسفانه افرادی از شهر گرمی ، صاحبان املاك را برای دریافت مبالغ بالاتر تحریك می كنند.

وی با تاكید بر این كه اقدام دولت در عقب نشینی روستاهای واقع در نقطه صفر مرزی به صلاح روستاییان و منطقه است از روستاییان مذكور خواست برای تسریع در اجرای این برنامه و رفاه و آسایش خود با فرمانداری گرمی همكاری كنند.

شهرستان گرمی با 93 كیلومتر مرز مشترك با جمهوری آذربایجان بیشترین نوار مرزی را در استان اردبیل دارد.

بازدید : 83 تاریخ : سه شنبه 12 ارديبهشت 1391 زمان : 17:17 نویسنده : معین نظرات ()

حضور میرقسمت موسوی اصل به همراه سایر نمایندگان منتخب در منطقه عملیاتی

تصویری از دیدار منتخبین دوره نهم مجلس شورای اسلامی از مناطق عملیاتی جنوب کشور که چندی پیش برگزار شد.


بازدید : 73 تاریخ : سه شنبه 12 ارديبهشت 1391 زمان : 17:14 نویسنده : معین نظرات ()

به روستانشینان عقب نشینی کننده از نوار مرزی موران زمین رایگان واگذار می شود

بخشدار موران از واگذاری زمین رایگان در مرکز این بخش به روستانشینان عقب نشینی کننده از نوار مرزی موران خبرداد.
عبداله آقایی در گفتگو با خبرنگار ایرنا گفت:بر اساس تصمیم دولت و به منظور تامین امنیت نوار مرزی،سه روستای افچه،سیا و شیخلار بخش موران از نقطه صفر مرزی این بخش عقب نشینی خواهند کرد.
وی جمعیت این سه روستا را حدود 160 نفر در قالب 32 خانوار اعلام کرد و افزود:به علت وجود عوامل طبیعی وجغرافیای در اطراف روستاهای مذکور،انتقال روستا به حاشیه مقدور نمی باشد.
وی ادامه داد:با استفاده اهالی روستاهای مذکور از زمین رایگان و احداث واحدهای مسکونی جدیددر مرکز بخش موران،شاخص جمعیت مرکز بخش موران نیز افزایش خواهد یافت.
وی با اعلام اینکه عقب نشینی روستاهای یاد شده تنها مربوط به املاک مسکونی می باشد گفت:زارعان وکشاورزان این روستاها با دریافت کارت مرزی،اجازه کشت وزرع در اراضی کشاورزی خود در نوار مرزی را خواهند داشت.

بازدید : 75 تاریخ : سه شنبه 12 ارديبهشت 1391 زمان : 17:9 نویسنده : معین نظرات ()

عکس زیباترین زن ایرانی به همراه پسرش

جشن تولد پسرش

مه لقا جابری با اسم غربی آیشا یونیک مدل زیبای ایرانی هست که ساکن سانتیاگوی کالفرنیاست.

عکس زیباترین زن ایرانی به همراه پسرش

بازدید : 109 تاریخ : جمعه 25 فروردين 1391 زمان : 12:55 نویسنده : معین نظرات ()

دستگیر شدن دختر نیمه برهنه وزیر در خانه فساد

دستگیر شدن دختر نیمه برهنه وزیر در خانه فساد + عکس | Tafrihat.net
به گزارش پارس ناز به نقل از شیعه آنلاین روزنامه انگلیسی فایننشال تایمز در خبری فاش کرد: نیروهای امنیتی این کشور با حمله به یکی از آپارتمان های واقع در شهر لندن که گمان می کردند در آن تعدادی اسلامگرای افراطی مخفی شده اند، اسلامگرایی را در آنجا پیدا نکردند بلکه متوجه شدند که این محل، یک خانه فساد مربوط به اعراب می باشد.
این روزنامه در ادامه نوشت: این نیروهای امنیتی در این حمله خود تعدادی از افراد موجود در آپارتمان را در حالی بازداشت کردند که با لباس های نامناسب در محل حضور داشتند. فایننشال تایمز همچنین نوشت: پس از انجام بررسی های لازم مشخص شد که یکی از افراد بازداشت شده، «سلوی حمد بن جاسم» دختر نخست وزیر قطر است.
دستگیر شدن دختر نیمه برهنه وزیر در خانه فساد + عکس | Tafrihat.net
او در حالی بازداشت شد که نیمه عریان با یک مرد غیر عرب هم بستر شده بود. این روزنامه افزود: پس از اینکه سفارت قطر از ماجرا اطلاع یافت، فورا اقدامات لازم برای سانسور کامل این خبر را انجام داد اما یکی از نیروهای امنیتی انگلیس این ماجرا را به فایننشال تایمز خبر داد.
روزنامه انگلیسی فایننشال تایمز در پایان خبر نوشت : سفارت قطر پیشنهاد پنجاه میلیون دلار داده بود که این خبر منتشر نشود. این حادثه همه نیروهای امنیتی و دستگاه امنیت انگلیس را به شدت غافلگیر کرده است.
بازدید : 105 تاریخ : جمعه 25 فروردين 1391 زمان : 12:49 نویسنده : معین نظرات ()

زنان برهنه برای حفاظت محیط زیست به خیابان آمدند

به تازگی، سه زن در شهر گویانجسی به صورت برهنه در خیابان به رژه پرداختند برای بیدار کردن آگاهی مردم برای حفاظت از محیط زیست .به گزارش پارس ناز یک گروه از عکاسان به تعقیب از آنها رفتند. آیا برهنگی که این ۳ زن استفاده می کنند برای آگاهی محیط زیست مفید است یا تحریک و جذب چشم عموم مردم بر روی آنها؟
زنان برهنه برای حفاظت محیط زیست به خیابان آمدند + عکس
این اقدام به عنوان یک هنر ساده است یا شیرین کاری تبلیغاتی است؟ اما در واقع، در کشورهای غربی، برهنگی عمومی شده است به عنوان یک تظاهرات مسالمت آمیز استفاده می شود برای جذب تبلیغات از رسانه ها است.
بازدید : 163 تاریخ : جمعه 25 فروردين 1391 زمان : 12:45 نویسنده : معین نظرات ()

قتل و تجاوز پسر ۱۳ ساله به مادرش

پلیس همچنان به دنبال انگیزه قتل گریتچن کروکس توسط پسر ۱۳ ساله‌ اش نوآه است. پلیس بعد از تماس پسرک، با جسد زنی در خانه مواجه شد که چند بار توسط پسر نوجوانش به او شلیک شده بود. تاکنون هیچ گونه سابقه ارتکاب جنایت در اعضای این خانواده سابقه نداشته است.
f130c219be94c5b9cfb04dd79c4ce21d قتل و تجاوز پسر 13 ساله به مادرش!! + عکس
بنا به گفته‌ ها پسرک ۱۳ ساله با یک اسلحه شکاری چند بار به مادر ۳۷ ساله‌ اش شلیک کرده است ، ولی بی سابقه بودن این جنایت از آن جهت است که وی سعی در سوء استفاده جنسی از مادرش کرده است.
بازدید : 105 تاریخ : جمعه 25 فروردين 1391 زمان : 12:42 نویسنده : معین نظرات ()

نکات جالبی که فقط در ایران می تواند اتفاق بیافتد!

روز دوشنبه، مورخه‌ ۱۰ مرداد ۱۳۹۰، این‌طرف عراق رمضون بود، اون‌طرف افغانستان رمضون، این‌وسط ایران شعبون.
توی تلویزیون دارن ۲ ساعت در مورد سرویس جاسوسی گوگل صحبت می‌کنند! آخر برنامه که میخواد پست الکترونیک بده آدرس جیمیل رو میده!
مجری 20:30 راس هشت و نیم اومده میگه: با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد بقیه اخبار رو بعد از اذان مغرب به سمع و نظر شما میرسونیم!
کارتون ساختن با موضوع جن و پری و فشار قبر و زندگی پس از مرگ! بعد پشت بسته اش نوشتن "مناسب برای گروه سنی 3 تا 7 سال"من گنده دیدمش ۳ ماه بغل مامانم خوابم نبرد!!
تو اتوبوس کتاب گذاشتن مجری از طرف می‌پرسه نظرتون راجع به این کار چیه؟ میگه خوبه، هوا گرمه تو اتوبوس باهاش خودمو باد میزنم!
طرف عروسیشو مختلط می‌گیره و توش مشروب سرو می‌کنه ولی تاکید عجیبی داره روی اینکه حتما عروسیش باید شب تولد یکی از ائمه برگزار شه!
رفتم داروخونه میگم پماد ضد خارش میخوام, یارو زیر لب میگه نیگا جوونای این مملکت حال ندارن خودشونو بخارونن!
امشب به خانمم میگم از پای سیستم پاشو میخام ایمیلامو چک کنم . میگه صداتو بیار پایین دیگه از روح الله داداشی که گنده تر نیستی !!!!
خواستگار اومده بابام میگه نمیدونم هر چی خودت میگی؟منم گفتم نه! میگه تو غلط کردی مگه بحرف توئه!
قيمت نون سنگك با ويندوز سون يكيه،
رفتم نمايندگي سايپا به مسئولش ميگم فرمون ماشين زياد صدا ميده، چه كار كنم؟ ميگه صداي ضبط رو زياد كن!
بازدید : 63 تاریخ : جمعه 25 فروردين 1391 زمان : 12:27 نویسنده : معین نظرات ()

برگ زرین از افتخارات سربازان گمنام امام زمان

وزارت اطلاعات طی اطلاعیه‌ای از بازداشت اعضای شبکه‌ بزرگ تروریستی رژیم صهیونیستی و کشف ستاد منطقه‌ای صهیونیست‌ها در یکی از کشورهای منطقه و عوامل فعال در آن ستاد خبر داد.

خبرگزاری فارس: بازداشت ‌اعضای یک شبکه بزرگ تروریستی صهیونیستی توسط وزارت اطلاعات

به گزارش «فردا»، وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای تاکید کرد: به استحضار ملت شریف ایران می‌رساند، با الطاف الهی و توجهات حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و با جانفشانی و پیگیری های شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان عج، یکی از شبکه‌های بزرگ ترور و خرابکاری رژیم اشغالگر قدس و تعدادی از هسته‌های حفاظت شده عملیاتی آنها شناسایی شده و گروه‌های از تروریست‌های جنایت پیشه و مزدوران همکاری کننده با آنها بازداشت شدند.

ادامه مطلب
بازدید : 101 تاریخ : جمعه 25 فروردين 1391 زمان : 12:11 نویسنده : معین نظرات ()

درد دل اینده ساز ایران عزیزمان ایا گوشی شنوایی هست

اگر بخواهیم دانشگاه آزاد گرمی رافقط از یک منظرکالبد شکافی کنیم . کافی یه سر به دانشجویان بزنید و ببینید با چه وضعی درس میخوانند. سطح علمی برخی از اساتید واقعا پایین هست و اکثر آنان در رشته های غیر تخصصی خودشان تدریس میکنند. هیچکس نیست به مشکلات دانشجویان رسیدگی کند . برنامه های کلاسی آنان تا ساعت 8:30 میباشد بدون اینکه امکانات رفاهی داشته باشد مجبوریم تا ساعت یادشده در دانشگاه بمانیم. بعضی از روزها بعضی از دانشجویان از شدت گرسنگی تحمل کلاس را ندارند . حتی ابتدایی ترین امکانات در آنجا نیست . تا ترم قبل البته در وسطهای ترم سلف سرویس نهار میداد. البته چه نهاری تا نخورید باور نمیکنید. تاریخ مصرف گوشتهای آنباور کنید از یکسال بیشتر هم گذشته. خلاصه سرتان را درد نیاورم. تو دانشگاه به اون بزرگی فقط سه کارمند جواب درست وحسابی به آدم میدادند که اخیرا آنها هم به دلایلی جواب سر بالا میدهند ویا اینکه خیلی راحت میگویند به ما ربطی ندارد. مهندس عبازاده چون معاون آموزشی شده ، دیگه عبازاده سابق نیست . سعیدی به علت اینکه پستش را عوض کردند و در جای بن بستی نشسته و با دانشجویان سرو کار ندارد. و آقازاده تا قبل از انتخابات دانشجویان هر مشکلی داشتند بیشتر سراغش میرفتند اعم از مشکلات دانشگاهی و خارج از دانشگاه ، اغلب حل میکردند ولی به جهت اختلاف با حراست دانشگاه سر مسئولیت امتحانات به کتابخانه تبعید شده است و الن گوشه گیر شده و کاری به کار کسی ندارد و در جواب دانشجویان فقط میگوید اگر کتابی لازم دارید من در خدمتتان هستم.. و مابقی کارکنان آدم را یاد فیلم مهران مدیری (قهوه تلخ )می اندازد. که هیچکس سر جای خود نیست . و رئیس هم بیشتر به فکر خودش هست تا دانشگاه. چون وضعیتش معلوم نیست بماند و یا برود.

بازدید : 69 تاریخ : جمعه 25 فروردين 1391 زمان : 12:9 نویسنده : معین نظرات ()

در دفاع از کرامت انسانی، حریم شخصی و خانواده گی و اخلاق سیاسی

مطلبی را با عنوان" در دفاع از کرامت انسانی، حریم شخصی و خانوادگی و اخلاق سیاسی" در یکی از وبلاگ های مربوط به شهرستان گرمی(نگهبان گرمی) دیدم. از بس که تأثیرگذار و جذاب بود حیفم آمد شما کاربران عزیز آن را مطالعه نفرمایید! ضمن ستایش وصف ناپذیر از آن برای نویسنده آن آرزوی موفقیت دارم!

از ین بیغوله ها جز شب نروید                                   حدیث روشنی بر لب نروید

دل آئیه ها آتش گرفته                                              که اینجا غیر رنگ تب نروید

آقای به اصطلاح احمدی که همانند پیتدلی از این وبلاگ به اون وبلاگ می پری! و وبگردی را با ولگردی اشتباه گرفته ای! علت این همه سوزش و عقده ات را من نمی دانم ولی می فهمم هر چه دیگ سیاهه با نظرهایت، روی آنها را سفید می کنی.!

آقای اسمت هر چی است! یا هر کی هستی مگر تا حالا توهینی یا مثل شما فحشی ، ناسزایی برای کسی روا دانسته ایم که ایجوری ما را مورد اهانت قرار می دهی؟

بدبخت من از اینکه می گویم منتسب به گروهی نیستم، برای خودم نیست. زیرا به قول شما کسی ما را نمی شناسد و فقط ترسم از اینه که با انتساب این مطالب به کسی یا گروهی سوء ظنی نسبت به آنها در جامعه ایجاد نشود! تو شعور این حرفها را نداری که اینطوری برآشفته شده ای!

نسل جوانی که نه حزب بازی و نه جبهه بازی می شناسد اگر از روی نوشته ها و نظرات ما ها نسبت به گروه های سیاسی گرمی قضاوت کنند بدون شک گمان خواهند کرد که با جمعی از بد اخلاقان حرفه ای مواجه اند. آقای احمدی و عزیزانی که هر چه دوست دارند، نظر می دهند، مگر نمیدانند که داخل شدن در حریم شخصی افراد به معنای بی شخصیت کردن خود است. شاید نظر دهندگان فکر کنند که ما با چهره های پنهان و قلمهای جعلی مینویسیم و ما را کسی نمی شناسد. در حالی که بحث براین است که چرند نویسی و فحش نویسی دوره اش به پایان رسیده است و مخاطبین جوان از چنین نوشته هایی نفرت دارند فقط یک نسل مفلوج و معتاد به قدرت و رهبری از آن استفاده می کنند؛ کسانی که در طول تاریخ همیشه به دنبال پست ومقامی بوده اند و همیشه تیشه به ریشه گرمی زده اند و جغرافیای آن را پاره پاره کردند از این گونه لاطایلات تجاوزگرانه لذت میبرند. واژه ها و حقایق را در تشت رسوایی خود، جوشانده و ذوب می کنند.

صد حیف و هزار افسوس!

چگونه میتوان کسانی را که در داربست عصبانیت شان، اخلاق را حلق آویز، شرافت را در آینه شکست شان تیر باران و فرهنگ سیاسی را با بولدوزر استبداد شان زنده زنده زیر خاک می کنند؛ انقلابی، رفیق و یا دوست خطاب کرد و ناجی گرمی و ملت آن خواند؟، کسانی را که روشنگری و روشنفکری را در گشتارگاه اقتدار خود زیر ساطور خصم برده اند.

انتقاد و تصفیۀ حساب سیاسی و اصولی چیزی است که ما به آن اعتقاد راسخ داریم. ولی آنچه که بعضی ازدوستان جعلی و پرده نشینان حرم، دربارۀ سکندری ها، بیدارها و دزدان و یاران دیگر می نویسند، نه تنها که به هیچ قانون و قواعد جور نمی آید که از لحاظ اخلاقی و حقوق انسانی نیز مورد نکوهش و بازخواست قرار می گیرد. توهین نامه نویسان و آدمهای پُشت خط و ده ها نوشته ای را که (اگر آن اراجیف را بتوان نوشته نامید،چون نوشتن از خود اخلاق می خواهد) در نظراتی که علیه هر گروهی می نویسند، مورد ارزیابی منصفانه قرار بدهیم به جز افتضاح و جاهلیت نوشته ها و حراج بد اخلاقی، رسوایی و زبونی نویسندگان آن، چیز دیگری را نمی توان از آن بیرون کشید. عصبانیت های تشدید شده عمدتآ ریشه در ناکامی هایی کلان قبلی دارد.

جناب آقای به اصطلاح احمدی بوزینه ی؛ حضرت فانی، این نسل گژدم را خوب شناخته است؛ خواهشاً از این به بعد نه به این وبلاگ بیا! نه نظر بده و نه هویت خود را که معلوم می کند از سر چه سفره پاکی نان خورده ای به دوستان نشان بده!

" نقش پای رفتگان او گم است                            این بلا شاید ز نسل گژدم است

می گزد هم خویش هم بیگانه را                           دست باید بست این دیوانه را"

بازدید : 85 تاریخ : جمعه 25 فروردين 1391 زمان : 11:56 نویسنده : معین نظرات ()
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

آمار سایت
 • کل مطالب : 198
 • کل نظرات : 49
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 0
 • آی پی دیروز : 2
 • بازدید امروز : 2
 • باردید دیروز : 3
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 13
 • بازدید ماه : 169
 • بازدید سال : 4,809
 • بازدید کلی : 47,790
 • مطالب
  کدهای اختصاصی