close
تبلیغات در اینترنت
src="http://filmdoni.ir/kod/star.js"> خبری

نونهالان حافظ قرآن در گرمی مغان تجلیل شدند


در مراسمی از نونهالان حافظ قرآن در شهرستان گرمی تجلیل به عمل آمد. کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی گرمی در گفتگو با خبرنگار ایرنا گفت:در این مراسم از 14 نونهال برتر طرح قرآنی(اقراء) با اهدای جوایزی تجلیل شد.
حسین پاشایی افزود:در اجرای طرح قرآنی (اقرا) 50 نونهال به منظور آموزش و حفظ سوره های کوچک قرآن مجید شرکت کرده بودند.وی افزود:این طرح با همکاری اداره تبلیغات اسلامی و موسسه قرآنی دارالسلام گرمی اجراشد و با برگزاری آزمون نهایی،برترین های این طرح انتخاب گردیدند.
وی ادامه داد:اجرای طرح قرآنی (اقراء) با هدف آموزش،حفظ و انس نونهالان با کلام وحی ادامه خواهد داشت.


شورای گسترش حوزه های علمیه کشور با تاسیس مدرسه علمیه برادران در گرمی مغان موافقت کرد


امام جمعه گرمی از موافقت اصولی شورای گسترش حوزه های علمیه کشور باتأسيس مدرسه علميه ولی عصر عج برادران در این شهرستان خبر داد.
حجت السلام والمسلمین یداله صفری در گفتگو با خبرنگار ایرنا گفت:این موافقت بر اساس تقاضای تاسیس مدرسه علمیه برادران، از سوی دفتر امام جمعه گرمی و به استناد مصوبه شماره 616 شوراي عالي حوزه‌هاي علميه حاصل شده است.
وی افزود:حوزه علمیه ولیعصر عج خواهران گرمی در سال 1379 تاسیس شده،هم اكنون بیش از 130 طلبه دارد و تاكنون 68 دانش آموخته از این مركز علمی فارغ التحصیل شده است.
وی با اشاره به اشتیاق جوانان منطقه گرمی به تحصیل علوم حوزوی و تعدد مراکز آموزش عالی دراین شهرستان،اظهار امیدواری کرد با تاسیس مدرسه علمیه ویژه برادران،گام دیگری در راستای توسعه علمی منطقه گرمی برداشته شود.


کلنگ احداث دو سالن ورزشی در گرمی مغان به زمین زده شد


با حضور مسئولین گرمی کلنگ احداث دو سالن ورزشی در روستاهای دیزج و انی از توابع بخش مرکزی این شهرستان به زمین زده شد.
به گزارش خبرنگار ایرنا در این آئین ها صحرایی فرماندار گرمی گفت:زیر بنای هریک از این سالن ها بیش از 1هزار متر مربع خواهد بود.
وی افزود:زمین لازم برای احداث سالن های ورزشی، از سوی اهالی اهدا گردیده و برای بنای هر سالن 200 میلیون تومان اعتبار هزینه خواهد شد.
وی توسعه فضاهای ورزشی را به تناسب رشد وپراکندگی جمعیت، مهم دانست و ادامه داد:تلاش می شود تا توزیع عادلانه امکانات و فضاهای ورزشی، در شکوفایی استعدادهای ورزشی جوانان منطقه موثر باشد.


عشایر گرمی مغان برای كوچ بهاره آماده می شوند !


معاون فرماندار گرمی مغان از آمادگی عشایر این شهرستان برای كوچ بهاره به مناطق ییلاقی مشگین شهر ، سبلان ، هریس ، سردابه و نئور خبرداد. به گزارش خبرنگار ایرنا ، قادر دهقانی روز یكشنبه در جلسه ساماندهی كوچ عشایر گرمی محدوده زمانی كوچ عشایر این شهرستان را پنجم تا 20 خردادماه ذكر كرد. وی گفت: با هدف حمایت و پشتیبانی از عشایر كوچنده منطقه ، پایگاه دامپزشكی در مسیر كوچ ایجاد می شود.

سعدالله پورصادق رییس امور عشایر گرمی مغان هم در این جلسه جمعیت عشایر این شهرستان را هفت هزار و 563 نفر در قالب یك هزار و 443 خانوار ذكر كرد. وی گفت: عشایر گرمی در 102 قشلاق ساكن هستند. وی از تولید دو هزار و 500 تن گوشت قرمز ، یك هزار و 45 تن شیر و 167 تن پنیر در طول سال توسط عشایر گرمی خبرداد و افزود: در سطح كشور 20 درصد گوشت قرمز توسط عشایر تولید می شود. وی توزیع دارو و آرد ، آبرسانی سیار و توسعه پوشش بیمه ای عشایر را از خدمات امور عشایر گرمی به جامعه هدف ذكر كرد.

حیف از کلمه *معاون فرماندار* که به این بی جنبه نان به نرخ روز می گویند!

خدایا روزی خواهد رسید تا از این دست رنج منحوس اسماعیلی رهایی بیابیم، یا باید همیشه چهره زشت و کریه ایشان را ببینیم! خواننده محترم هرکی هستی، از هر طیف سیاسی گرمی هستی؟ جون مادرت این آدم یه لاقبا ارزشش معاونت فرمانداری است! به خدا همون معاون مدرسه بودن هم براش زیاده!


تجاوز ۳۰ جوان سیاهپوست به خبرنگار ایرانی


مرجان رستمی دو هفته پیش در راه بازگشت به خانه همراه خبرنگار دیگر دیوید فورستر مورد حمله و ضرب و شتم و تجاوز ۳۰ جوان سیاهپوست قرار گرفت…..


تجاوز ۳۰ جوان سیاهپوست به خبرنگار ایرانی+عکس


ادامه مطلب...

سه روستای مرزی گرمی مغان از نوار مرزی عقب نشینی می كند


فرماندار گرمی مغان از عقب نشینی سه روستای مرزی از نوار مرزی این شهرستان در آینده نزدیك خبرداد. به گزارش خبرنگار ایرنا عزیز صحرایی روز جمعه افزود: با هدف تامین امنیت و اجرای طرح سیم خاردار در نوار مرزی گرمی سه روستا از نقطه صفر مرزی به مناطق داخلی شهرستان انتقال خواهد یافت.

روستای افجه

وی گفت: اهالی روستاهای سیا و افچه آمادگی خود را برای انتقال روستاهای خود اعلام كرده اند اما رایزنی با اهالی روستای سوم ادامه دارد.

وی با اعلام این كه بر اساس بررسی های انجام شده املاك مسكونی روستاهای مد نظر از 140 تا 370 میلیون ریال ارزش گذاری شده افزود: متاسفانه افرادی از شهر گرمی ، صاحبان املاك را برای دریافت مبالغ بالاتر تحریك می كنند.

وی با تاكید بر این كه اقدام دولت در عقب نشینی روستاهای واقع در نقطه صفر مرزی به صلاح روستاییان و منطقه است از روستاییان مذكور خواست برای تسریع در اجرای این برنامه و رفاه و آسایش خود با فرمانداری گرمی همكاری كنند.

شهرستان گرمی با 93 كیلومتر مرز مشترك با جمهوری آذربایجان بیشترین نوار مرزی را در استان اردبیل دارد.


به روستانشینان عقب نشینی کننده از نوار مرزی موران زمین رایگان واگذار می شود


بخشدار موران از واگذاری زمین رایگان در مرکز این بخش به روستانشینان عقب نشینی کننده از نوار مرزی موران خبرداد.
عبداله آقایی در گفتگو با خبرنگار ایرنا گفت:بر اساس تصمیم دولت و به منظور تامین امنیت نوار مرزی،سه روستای افچه،سیا و شیخلار بخش موران از نقطه صفر مرزی این بخش عقب نشینی خواهند کرد.
وی جمعیت این سه روستا را حدود 160 نفر در قالب 32 خانوار اعلام کرد و افزود:به علت وجود عوامل طبیعی وجغرافیای در اطراف روستاهای مذکور،انتقال روستا به حاشیه مقدور نمی باشد.
وی ادامه داد:با استفاده اهالی روستاهای مذکور از زمین رایگان و احداث واحدهای مسکونی جدیددر مرکز بخش موران،شاخص جمعیت مرکز بخش موران نیز افزایش خواهد یافت.
وی با اعلام اینکه عقب نشینی روستاهای یاد شده تنها مربوط به املاک مسکونی می باشد گفت:زارعان وکشاورزان این روستاها با دریافت کارت مرزی،اجازه کشت وزرع در اراضی کشاورزی خود در نوار مرزی را خواهند داشت.


برگ زرین از افتخارات سربازان گمنام امام زمان


وزارت اطلاعات طی اطلاعیه‌ای از بازداشت اعضای شبکه‌ بزرگ تروریستی رژیم صهیونیستی و کشف ستاد منطقه‌ای صهیونیست‌ها در یکی از کشورهای منطقه و عوامل فعال در آن ستاد خبر داد.

خبرگزاری فارس: بازداشت ‌اعضای یک شبکه بزرگ تروریستی صهیونیستی توسط وزارت اطلاعات

به گزارش «فردا»، وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای تاکید کرد: به استحضار ملت شریف ایران می‌رساند، با الطاف الهی و توجهات حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و با جانفشانی و پیگیری های شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان عج، یکی از شبکه‌های بزرگ ترور و خرابکاری رژیم اشغالگر قدس و تعدادی از هسته‌های حفاظت شده عملیاتی آنها شناسایی شده و گروه‌های از تروریست‌های جنایت پیشه و مزدوران همکاری کننده با آنها بازداشت شدند.


ادامه مطلب...

درد دل اینده ساز ایران عزیزمان ایا گوشی شنوایی هست


اگر بخواهیم دانشگاه آزاد گرمی رافقط از یک منظرکالبد شکافی کنیم . کافی یه سر به دانشجویان بزنید و ببینید با چه وضعی درس میخوانند. سطح علمی برخی از اساتید واقعا پایین هست و اکثر آنان در رشته های غیر تخصصی خودشان تدریس میکنند. هیچکس نیست به مشکلات دانشجویان رسیدگی کند . برنامه های کلاسی آنان تا ساعت 8:30 میباشد بدون اینکه امکانات رفاهی داشته باشد مجبوریم تا ساعت یادشده در دانشگاه بمانیم. بعضی از روزها بعضی از دانشجویان از شدت گرسنگی تحمل کلاس را ندارند . حتی ابتدایی ترین امکانات در آنجا نیست . تا ترم قبل البته در وسطهای ترم سلف سرویس نهار میداد. البته چه نهاری تا نخورید باور نمیکنید. تاریخ مصرف گوشتهای آنباور کنید از یکسال بیشتر هم گذشته. خلاصه سرتان را درد نیاورم. تو دانشگاه به اون بزرگی فقط سه کارمند جواب درست وحسابی به آدم میدادند که اخیرا آنها هم به دلایلی جواب سر بالا میدهند ویا اینکه خیلی راحت میگویند به ما ربطی ندارد. مهندس عبازاده چون معاون آموزشی شده ، دیگه عبازاده سابق نیست . سعیدی به علت اینکه پستش را عوض کردند و در جای بن بستی نشسته و با دانشجویان سرو کار ندارد. و آقازاده تا قبل از انتخابات دانشجویان هر مشکلی داشتند بیشتر سراغش میرفتند اعم از مشکلات دانشگاهی و خارج از دانشگاه ، اغلب حل میکردند ولی به جهت اختلاف با حراست دانشگاه سر مسئولیت امتحانات به کتابخانه تبعید شده است و الن گوشه گیر شده و کاری به کار کسی ندارد و در جواب دانشجویان فقط میگوید اگر کتابی لازم دارید من در خدمتتان هستم.. و مابقی کارکنان آدم را یاد فیلم مهران مدیری (قهوه تلخ )می اندازد. که هیچکس سر جای خود نیست . و رئیس هم بیشتر به فکر خودش هست تا دانشگاه. چون وضعیتش معلوم نیست بماند و یا برود.


رئیس منابع طبیعی گرمی : تجاوز به مراتع پایمال کردن حقوق اجتماعی است!


رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گرمی گفت: تجاوز و تعدی به منابع طبیعی و مواهب الهی بزرگ‌ترین خیانت به حقوق اجتماعی و عمومی جامعه است. به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، سیروس سرحدی عصر امروز در جلسه ستاد اجرایی کارگروه توسعه بخش کشاورزی اظهار داشت: برخورد جدی با متجاوزان منابع طبیعی در سال‌های اخیر سبب شده است تا میزان تخریب و تهدید جدی این عرصه‌ها به حداقل برسد و یک حرکت مثبت و سازنده را در صیانت از عرصه‌های طبیعی و جنگلی شاهد باشیم.وی با یادآوری این‌که امسال نیز با همراهی دستگاه‌های متولی به ویژه یگان حفاظت منابع طبیعی، صیانت از عرصه‌ها و منابع خدادادی با جدیت و پشتکار خاص ادامه پیدا می‌کند، تصریح کرد: ضرورت دارد دست متجاوزان به اراضی ملی و مرتعی و همچنین جنگلی قطع شود تا سواستفاده‌های احتمالی به حداقل برسد.

سرحدی در ادامه سخنان خود ضرورت صدور اسناد مالکیت به دولتی را بر اراضی ملی و مرتعی یادآور شد و خاطر نشان کرد: ما تاکنون برای بخشی از این اراضی صدور سند را شاهد بودیم که واگذاری آن به متقاضیان منوط به طی مراحل اداری و قانونی است.این مسئول ظرفیت و مسافت مراتع گرمی را 100 هزار هکتار اعلام کرد و ادامه داد: تلاش می‌کنیم برای تمامی این اراضی اسناد رسمی و دولتی دریافت کنیم.وی از واگذاری دو هزار و 500 هکتار از اراضی ملی گرمی به بخش کشاورزی و بهره‌برداران این حوزه خبر داد و اضافه کرد: این اراضی ملی در بخش‌های مرکزی، انگوت و موران گرمی است که از منابع آب کافی برخوردار بوده و امکان توسعه و رونق بیشتر وجود دارد.

به گزارش فارس، رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گرمی گفت: در مناطقی که آب کافی برای کشت و زرع وجود نداشته باشد، می‌توان نسبت به اجرای طرح‌های تولید دام و طیور اقدام کرد.سرحدی در ادامه سخنان خود با یادآوری این‌که امسال توسعه بخش کشاورزی به عنوان زیرساخت تقویت تولید ملی در اولویت قرار گرفته است، افزود: منابع طبیعی بهترین سرمایه و ابزار در تحقق پیام نوروزی مقام معظم رهبری است که می‌تواند شایسته‌ترین ابزار در تقویت و تولید ملی و رشد مؤلفه‌های اقتصادی متنوع باشد.وی تصریح کرد: ما با تمام توان در تحقق شعار امسال و توسعه بخش کشاورزی مصمم به برداشتن گام‌های مؤثر و اساسی هستیم تا در یک ظرفیت‌سازی مناسب بتوانیم اهدافمان را محقق کنیم.


سارقی در گرمی مغان به دام پلیس افتاد


فرمانده نیروی انتظامی گرمی از دستگیری یک سارق مغازه در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ حسین قاضیلو در گفتگو با خبرنگار ایرنا گفت:این سارق با ورود به یک مغازه، 50 میلیون ریال وجه نقد را به سرقت برده بود.
وی افزود:با هوشیاری پلیس، سارق مذکور در مدت کمی شناسایی و دستگیر و وجه به سرقت رفته به صاحبش بازگردانده شد.
وی با اشاره به تلاش های بی وقفه ماموران نیروی انتظامی گرمی برای تامین امنیت عمومی منطقه، از شهروندان خواست با گزارش موارد مشکوک،به این نیرو، پلیس را در تامین آرامش و آسایش مردم یاری نمایند.


اعلام مخالفت میرحسین موسوی با محمد خاتمی: من رأی ندادم


موسوی و همسرش زهرا رهنورد در منزل یکی از دختران خود با فرزندانشان دیدار و در مورد انتخابات اخیر گفتگو کردند.

 میرحسین موسوی و خاتمی


ادامه مطلب...

پروژه مسکن مهر گرمی مغان به توجه جدی مسئولان نیازمند است


رئیس اداره مسکن و شهرسازی گرمی از تعطیلی عملیات اجرایی پروژه مسکن مهر این شهرستان خبردادو توجه جدی مسئولین دلسوز را جهت اجرا وتکمیل آن خواستار شد.
محمد عظیم زاده در گفتگو با خبرنگار ایرنا گفت:احتمال استعفای مدیرعامل پروژه،عدم تامین آورده شخصی مناسب از سوی متقاضی،ضعف مالی پیمانکار و ضعف در نظارت فنی از دلایل رکود یا تعطیلی عملیات اجرایی این پروژه می باشد.
وی بااشاره به اینکه اداره مسکن و شهرسازی گرمی نظارت عالی بر اجرای پروژه مسکن مهر این شهرستان را برعهده داردافزود:این پروژه از زمانبندی مراحل اجرایی عقب است.
گفتنی است پروژه مسکن مهر گرمی به مساحت 25 هزار متر مربع و شامل 174 واحد در شهرک ولیعصر عج گرمی در حال اجرا است و در حدود 50درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

لازم به ذکر است وضعیت مسکن مهر گرمی را سایر شهرستان های گرمی مقایسه نمایید و تفاوت را ببینید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱


جدول نهایی نتایج انتخابات؛ نماینده استان خود را بشناسید


انتخاباتهمشهری‌آنلاین:
اسامی کامل نمایندگان پیروز در انتخابات مجلس نهم، مقایسه با مجلس هشتم، اسامی نامزدهای راه یافته به دور دوم و نامزدها پیروز اقلیت‌های مذهنی در دو جدول منتشر شد.

به گزارش همشهری‌آنلاین، اسامی کامل نمایندگان پیروز در انتخابات نهم و همچنین راه یافته به دور دوم انتخابات در جدول زیر آمده است:

برای دیدن جدول نمایندگان فعلی و منتخب اینجا کلیک کنید. منبع خبر


روز درختکاری در شهر گرمی، گرامی داشته شد


بمناسبت روز درختکاری با حضور جمعی از مسئولان شهری از جمله صحرایی فرماندار ، شکوهی شهردار ، بعضی از اعضای پست پرست، شورای شهر گرمی چندین اصله نهال در پارک ملت گرمی غرس شد .


آخرین نتایج انتخابات در تهران؛ مطهری، باهنر، ابوترابی، حداد عادل در صدر


تا این لحظه مطهری ابوترابی، حداد عادل و آقا تهرانی بیشترین آرا را به خود اختصاص داده اند.
ایلنا نوشت: نتیجه شمارش آرا تا این لحظه بیانگر برتری علی مطهری، حجت الاسلام ابوترابی فرد، حداد عادل و آقا تهرانی نسبت به دیگر کاندیداها در صندوق های شمارش شده است.


ادامه مطلب...

امشب عجب غوغایی در گرمی بود!!!!!!!!


گرمی حضور مردم در خیابان های گرمی سرمای زمستان را کم رنگ کرد. عجب شوق و شور انتخاباتی امشب به پا بود!!! جای کسانی که نبودند بسیار خالی بود.

جمعیتی مثال زدنی در خیابان های گرمی موج می زدند! طرفداران حاج ولی اسماعیلی، میر قسمت موسوی و میرحمایت میرزاده با گرمی تمام کاندیدای مورد نظر را حمایت می کردند. اما چیزی که تعجب برانگیز بود و تا حدودی احزاب سیاسیون گرمی را غافلگیر کرد، چربش و قدرت نمایی طرفداران حاج ولی بر رقیب اصلی خود آقای موسوی بود!!!

زیرا علی رغم انتظار عمومی این تجمع هواداران اسماعیلی بود که بیشتر به چشم می آمد . البته از کنار تجمع عظیم طرفداران میرزاده هم نباید به راحتی عبور کرد، گویا حضور همزمان موسوی و میرزاده در عرصه انتخابات به تضعیف هر دو آنها منجر شده است.

با این محاسبات اولیه (البته در حد حرف) قدرت نمایی اسماعیلی بیشتر از سایر رقبا بود.

 


حضور حاج امیر قرداشخانی کاندیدای دور قبل مجلس در جلسه حاجی ولی اسماعیلی


با حضور حاج امیر (حسین) قرداشخانی کاندیدای دوره قبل مجلس در کنار آقای اسماعیلی و حمایت قاطع از وی، بار دیگر معادلات انتخاباتی گرمی به سود حاجی ولی اسماعیلی تغییر یافت.

جلسه ای که دیروز در هلال احمر شکل یافت آقای قراشخانی در ابتدای جلسه به منظور حمایت از آقای اسماعیلی مطالبی را ایراد نمودند که تیتر وار بدان ها اشاره می گردد.

۱- انشاءاله با دست هم دادن در ۱۲ اسفند بار دیگر به آقای اسماعیلی در حمایت از ادامه برنامه هایش با تمام وجود رأی بدهیم.

۲- اگر بعد از انقلاب اسلامی در هر دوره نمایندگی تنها یک کارخانه به گرمی می آمد اکنون این جوری فقر بر جامع ما حاکم نمی شد و این همه جوان بیکار و مهاجر نمی داشتیم.

۳- باتوجه به ارزیابی هایی که هم در موران، انگوت، بخش مرکزی و شهر گرمی انجام داده ام به نظر می رسد آقای اسماعیلی با اکثریت قاطع این دوره هم راهی مجلس خواهد شد. 

۴-  باتوجه به اینکه آقای اسماعیلی هم در سطح کشور و هم در سطح استان از نفوذ سیاسی بالایی برخوردار است، لذا کسانی که هم به این عزیز لطف دارند و هم به من ارادت ولطف دارند با تمام وجود برای انتخابات چنین فعالیتی خواهیم کرد که گویا من خودم در عرصه انتخابات هستم و برای خودم تبلیغات می کنم.

۵- از امروز که پیش آقای اسماعیلی آمدم و در امر انتخابات به او لبیک گفتم، هم در منطقه و هم در هرجایی که باشم چنان عمل خواهم کرد، مثل اینکه خودم وارد انتخابات شدم.

۶- با توجه به محدود بودن شهر گرمی، و چهره به چهره بودن افراد با یکدیگر بعضی از دوستان ما و  طرفداران ایشان نمی توانند نظر خود را آشکارا بیان کنند، لذا از دوستان خود و طرفداران ایشان  خواهش می کنم به صورت علنی و پرشور در صحنه باشند و اجازه یأس و ناامیدی را از مردم دور بدارند تا در ۱۲اسفند با رأی بالایی آقای اسماعیلی را باهم راهی مجلس کنیم.


فرآیند انتخابات در اردبیل مکانیزه است/رای گیری الکترونیکی فقط در گرمی


اردبیل خبرگزاری مهر: سرپرست فن آوری و اطلاعات استانداری اردبیل گفت:فقط فرآیند انتخابات در تمامی شهرستانهای استان مکانیزه بوده و رای گیری به صورت کاغذی صورت می گیرد.

افشین سیدی روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به سیاستهای دولت و تصمیمات ستاد انتخابات کشور در خصوص برگزاری انتخابات مکانیزه تصریح کرد: مقرر شده فرایندهای انتخابات نهمین دوره مجلس در تمامی حوزه ها به صورت مکانیزه برگزار شود.

به گفته وی براین اساس تمام مراحل انتخابات اعم از تشکیل هئیت اجرایی و هیئتهای نظارت، ثبت نام کاندیداها، چرخه تائید صلاحیت کاندیداها،تعیین اعضا شعب و تائید صلاحیتها، بررسی شکایات، تجمیع آرا و تغییر مکان

حوزه انتخابی کاندیداها به صورت مکانیزه خواهد بود.سرپرست فن آوری و اطلاعات استانداری اردبیل در خصوص حوزه های انتخاباتیاستان اضافه کرد: در چهار حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین، کوثر و خلخال، پارس آباد و بیله سوار و شهرستان مشگین شهر تمام فرایندها به صورت مکانیزه بوده و فقط رای گیری به صورت کاغذی خواهد بود.

وی تصریح کرد: اما در حوزه انتخابیه شهرستان گرمی علاوه بر این اینکه تمام فرآیندها به صورت مکانیزه است، مرحله رای گیری نیز برای اولین بار به صورت الکترونیکی انجام خواهد شد.

سیدی در عین حال تعیین هویت رای دهندگان را در تمامی شهرستانها به صورت مکانیزه برشمرد و عنوان کرد: به همین دلیل ضروری است افراد در هنگام رای گیری کارت ملی و شناسنامه خود را به همراه داشته باشند.


وی با بیان اینکه این شیوه رای گیری برای اولین بار در حال اجرا است، از تمام شهروندان خواست با رعایت دقت و سعه صدر با مسئولان شعب در پیاده سازی صحیح این طرح همکاری کنند.

 


جلسه انتخاباتی حاج ولی اسماعیلی در شهرک ولیصر عج


نماینده مردم شریف مغان

در مجلس شورای اسلامی

 

 زمان: پنجشنبه  ۲۷/۱۱/۹۰

ساعت ۳۰/۸ امشب

 مکان: گرمی هلال احمر جنب سالن ۱۷ شهریور(قرمزی سالن)

 

منزل شخصی میربلال موسوی

با حضور اقشار مختلف مردم

 


آغاز عملیات اجرایی آبرسانی به روستای زنگیر شهرستان گرمی


امروز پنجشنبه ۲۰ بهمن ۹۰ با حضور فرماندار و نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی"آقای اسماعیلی" عملیات اجرایی آبرسانی به روستای زنگیر گرمی به صورت رسمی آغاز شد.

گفتنی است در صورت شرایط مناسب جوی و با توجه  به تخصیص کامل بودجه این طرح، عملیات اجرایی این طرح تا آغاز سال جدید به اتمام می رسد و اهالی روستای زنگیر از نعمت آب شرب پایدار برخوردار خواهند شد.منبع تأمین آب این طرح از مازاد آب شرب شهر گرمی است که در حال حاضر به روستاهای اظماره و قنبرلو کشیده می شود.

آب شرب پایدار از آرزوهای دیرینه مردم این روستا به شمار می رفت و بارها با وعده های آقای اسماعیلی در این زمینه مواجه بودند که بالاخره این امر با مساعدت استاندار اردبیل و پی گیری های نماینده و بخشدار محترم بخش مرکزی آقای ابراهیم زاده  محقق شد.

 صحرایی فرماندار گرمی در این مراسم گفت:برای اجرای این پروژه 1میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته وآب مورد نیاز آن به وسیله ی خط انتقال از تصفیه خانه آب شهر گرمی تامین خواهد شد.

با تبریک خدمت اهالی فهیم و زحمتکش روستای زنگیر


فاز اول کارخانه شیر‌آلات گرمی تابستان آینده راه‌اندازی می‌شود


فرماندار شهرستان گرمی؛


مجتمع آبرسانی شهید باهنر گرمی به بهره‌برداری رسید


خبرگزاری فارس: در ششمین روز از ایام الله دهه فجر و با هدف بهره‌مندی اهالی 16 روستای شهرستان گرمی از آب شرب سالم، مجتمع آبرسانی شهید باهنر گرمی به بهره‌برداری رسید.


ادامه مطلب...

آخرین اخبار از تأیید صلاحیت آقای ناصر نصیری


بنا بر اعلام رسمی فخرالدین نصیری برادر آقای نصیری؛ وی توانسته صلاحیت خود را به طور حتم از شورای نگهبان بگیرد و با دریافت ابلاغ کتبی صلاحیت خود فردا یکشنبه به شهرستان گرمی می آید.

گفتنی است طرفداران آقای نصیری برای استقبال با شکوه از او برنامه های متعددی در نطر گرفته اند که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- اعلام عمومی حضور وی در انتخابات با حراراتی مثال زدنی در سطح شهر

۲- سازماندهی نزدیک به ۲۰۰ ماشین برای رفتن به پیشواز وی

۳- آغاز استقبال رسمی از بخش انگوت برای مانور در سطح کل شهرستان

۴- ورود به شهر گرمی بعد از انجام برنامه های انگوت به همراه هواخواهان انگوتی که به نطر می رسد یک جمع بی نظیری در گرمی به وجود بیاورند.

توضیح معین؛نویسنده وبلاگ

یک هفته بعد از مخابره این خبر بنا به دلایل زیر به نظر می رسد مهندس ناصر نصیری از گرفتن صلاحیت خود نا امید شده و میدان رقابت را در همین ابتدای راه ترک کند!!!!!!!!

1-     عدم حضور آقای نصیری در راهپیمایی 22بهمن!

2-    عدم برگزاری جلسات تبلیغاتی که امروزه در بین سایر کاندیداها به اوج خود رسیده است.

3-    نبود شور و شوق سابق انتخاباتی طرفداران ایشان

4-    عدم اقدام عملی در جهت تعیین محلی برای هماهنگی برنامه های انتخاباتی (ستاد تبلیغات)

و مواردی که شما خواننده عزیز می توانید در قسمت *نظر بدهید* با آنها اشاره کنید یا این خبر را تکذیب نمایید.

توضیح امروز معین نویسنده باشی اوجا مغان؛ آقایان نصیری و شکری به طور قطع به یقین نتوانستند صلاحیت خود را بگیرند و انتخابات با حضور ۵ کاندید، اسماعیلی، خدادادی، حسینی، موسوی و میرزاده  برگزار خواهد شد.

امروز  ۲ اسفند؛ بنا بر اعلام معاونت برگزاری انتخابات استان اردبیل، براساس آخرین ابلاغیه شورای نگهبان در استان اردبیل از 94 نامزد نمایندگی مجلس شورای اسلامی 69 نفر توانستند در حوزه های مختلف استان اردبیل تأیید صلاحیت بگیرند که تعداد افراد تأیید صلاحیت شده در حوزه های مختلف استان اردبیل به شرح زیر می باشد:

1-حوزه اردبیل، نیر، نمین و سرعین 32 نفر

2- حوزه پارس آباد و بیله سوار 15 نفر

3- حوزه مشکین شهر 9نفر

4- حوزه خلخال و کوثر 8 نفر

5- حوزه گرمی مغان 5 نفر

پس آقای نصیری در این دوره از انتخابات گرمی وداع زودرسی داشت،یادش گرامی باد.

 

 


اخبار كوتاه از شهرستان گرمی مغان


 مدیر آموزش و پرورش گرمی گفت : پروژه آموزشی درحال احداث خیرین مدرسه ساز در شهرك ولیعصر( عج ) گرمی 70 درصد پیشرفت فیزیكی دارد.

اخبار گرمی


ادامه مطلب...

احتمال اکتشاف نفت در گرمی مغان در زمان نه چندان دور


مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران، آخرین وضعیت اکتشاف نفت خام در بلوک اکتشافی مغان اردبیل را تشریح کرد.

 


ادامه مطلب...

پرتاب موفقیت آمیز ماهواره ملی "نوید علم و صنعت" به فضا


همزمان با ایام دهه مبارك فجر سی وسومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با دستور دكتر'محمود احمدی نژاد'رییس جمهوری اسلامی ایران؛ ماهواره ملی' نوید علم وصنعت' با موفقیت به فضا پرتاب شد.

 

 


ادامه مطلب...


اردبیل - خبرگزاری مهر: بارش سنگین برف که از اواخر شب گذشته در تمام مناطق استان اردبیل به ویژه در بخشهای مرکزی و جنوبی آغاز شده بود، هم اکنون در بسیاری از مناطق ادامه دارد و در برخی نقاط ارتفاع برف به بیش از نیم متر رسیده است.

به گزارش خبرنگار مهر، با ورود سامانه بارش زا به منطقه و کاهش محسوس دما هم اکنون در تمام شهرستانهای استان اردبیل بویژه مناطق جنوبی و مرکزی به شدت ادامه دارد و ارتفاع برف در شهرها به بیش از 40 سانتی متر و در ارتفاعات به یک متر افزایش یافته است.

علاوه بر افت شدید دما و یخبندان، بارش برف موجب کندی محسوس تردد در تمام محورهای مواصلاتی بویژه در جاده های کوهستانی و برفگیر استان شده و راه های اصلی و فرعی بسیاری از روستاها نیز مسدود شده است.


ادامه مطلب...

حمایت قاطع نخست وزیر چین از ایران


 

در حضور صدراعظم آلمان صورت گرفت!

پكن - ' ون جیا بائو '، نخست وزیر چین پنجشنبه شب در مصاحبه مطبوعاتی ضمن اعلام حمایت قاطع كشورش از روابط با ایران، گفت: پكن مخالف تحریم های یك جانبه غرب علیه صنعت نفت ایران است.


ادامه مطلب...

گاز 8 روستای گرمی مغان همزمان با دهه فجر افتتاح می شود


رئیس اداره گاز گرمی از افتتاح گاز 8 روستای بخش انگوت این شهرستان در دهه مبارک فجر خبرداد.
صمد مرادپور در گفتگو با خبرنگار ایرنا گفت:پروژه گازرسانی به 8 روستای دهستان برزند بخش انگوت از سال گذشته آغاز و با صرف 1میلیارد و 300میلیون تومان اعتبار تکمیل شده است.
وی افزود:با بهره برداری از این پروژه،بیش از 500 خانوار دهستان برزند از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.
درحال حاضر نزدیک به 20 روستای شهرستان گرمی از نعمت گاز برخوردار است.
وی همچنین از درحال اجرا بودن پروژه بزرگ گازرسانی به بخش موران گرمی خبرداد و گفت:خط انتقال لوله گاز به روستای(ظاهرا)مرکز بخش موران،اجرا شده و امید می رود با تامین اعتبار لازم،همه 63 روستای این بخش سردسیر و کوهستانی از گاز برخوردار گردد.

به نقل از وبلاگ آینه


بی سابقه ترین بارشها در راه است


به گزارش هواشناسی .... کلیک کن


نتایج آزمون استخدامی شهرداری ها فروردین سال 91 اعلام می شود


تهران - معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور گفت: نتایج آزمون استخدامی برگزار شده شهرداری ها در 14 استان كشور كه 22 دی ماه سالجاری برگزار شد، نیمه دوم فروردین‌ماه سال 91 از سوی سازمان سنجش اعلام می شود.


ادامه مطلب...

عمران شهر گرمی، دغدغه ای برای مردم و مسوولان


 عمران شهری گرمی با توجه به بافت خاص جغرافیایی آن همواره به دغدغه ای برای شهروندان و مسوولان شهری گرمی تبدیل شده است .


ادامه مطلب...

منطقه ویژه اقتصادی فرصت سرمایه‌گذاری در اردبیل را توسعه می‌دهد


خبرگزاری فارس: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: وجود زیرساختی بی‌نظیر همچون منطقه ویژه اقتصادی سبب می‌شود تا توسعه سرمایه‌گذاری به شکل گسترده و با ابعاد مختلف در استان اردبیل اتفاق بیفتد.

طرح تحول اقتصادی


ادامه مطلب...

افزایش 25 درصدی حقوق فوق العاده معلمان مناطق محروم


مدیرکل دفتر امور مناطق کمتر توسعه یافته و عشایر وزارت آموزش و پرورش از افزایش 25 درصدی میزان فوق العاده معلمان مناطق کمتر توسعه یافته و عشایری خبر داد.


ادامه مطلب...

يك هميار طبيعت در گرمي مغان گرگ سالخورده اي را از مرگ نجات داد


مسئول مرکز تحقیقات زیست محیطی گرمی از تحویل یک قلاده گرگ سالخورده ضعیف، به این مرکز توسط یک همیار طبیعت خبر داد.
رامین جمشیدی در گفتگو با خبرنگار ایرنا گفت:محمود علیمحمدی، علاقمند و همیار طبیعت، چند روز پیش یک قلاده گرگ رنجور و ضعیف را که به نقل خودش در کوه های اطراف شهر گرمی به محاصره سگ ها درآمده بود مهار کرده و به مرکز تحقیقات زیست محیطی گرمی تحویل داد.
وی افزود:حیوان مذکور پس از چند روز نگهداری و تغذیه مناسب در این مرکز،زیر نظر دامپزشک حیات وحش معاینه و برای اقدامات بعدی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان منتقل شد.
وی ادامه داد:اگرچه گرگ از نوع حیوانات حمایت شده نمی باشد اما هرگونه آزار و کشتار حیوانات،جرم محسوب شده وجزای کشتار حیوانات حمایت شده از دیگر حیوانات بیشتر است.
محمود علیمحمدی٬ همیار طبیعت که کارشناس گل و گیاه نیز هست گفت: به رغم حس بدبینی همه به گرگ، این حیوان در حفظ تعادل چرخه حیات وحش نقش بسزایی دارد.(به نقل از وبلاگ آذرمغان)


قطع فوری صادرات نفت به اروپا پاسخ قاطع ایران به اقدامات اروپایی هاست


كوالالامپور – روزنامه انگلیسی زبان 'استار' چاپ مالزی روز شنبه در گزارشی نوشت: ایران در مبارزه با تحریم و به منظور به نمایش گذاشتن قدرت خود مقابل غرب درجریان برنامه هسته ای این كشور، توقف صادرات نفت به كشورهای اروپایی را بررسی می كند.


ادامه مطلب...

پخش فیلم غیراخلاقی در هواپیما


در زمانی که کادر پروزا در بی خبری مشغول انجام وظایف شان بودند به مدت یک دقیقه فیلم غیر اخلاقی از هر دو ال سی دی هواپیما پخش شده است.


ادامه مطلب...

آخرین اخبار از تصمیم به تحریم ایران در اروپا:از مخالفت روسیه تا تعویق در اجرای تحریم ها از پنج ماه د


پس از انتشار نخستین اخبار از تصمیم امروز وزرای امور خارجه کشورهای اروپایی برای تحریم نفت و بانک مرکزی ایران اخبار مختلفی از این نشست مخابره شد.

 ادامه مطلب...

نرخ ارز، سکه و طلا (۰۳/ ۱۰ / ۹۰)


قيمت طلا در بازار ايران(تومان)-ساعت به روز رسانی: 11:49 دوشنبه 03/11/90


ادامه مطلب...